Dálková léčba a harmonizace jako DÁREK

Dálková léčba je účastv procesu uvědomění - energie zdraví a harmonie. Spouští se proces uvědomění zdroje energie, proces je charakteristický příjemným prožitkem v přítomnosti, bez posuzování, uvědoměním přirozenosti ve zdraví. Lidské buňky, které jsou v harmonickém stavu, jsou zdravé, pokud zatežujeme svůj systém např. strachem, lítostí, .. stále zadáváme program, který je vychýlí z rovnováhy a projeví se v psychické či fyzické nemoci, bolesti,  vztahovém problému.... Harmonizace buňky zahajuje léčení nemoci.

Léčba probíhá na úrovni DNA, která obsahuje kvantovou realitu (DNA má kolem sebe kvantové pole). Záměrem dálkového léčení je uvědomění si naší jedinečnosti, schopnosti přijímat a dávat lásku a mít zdravý organismus a funkce, vděčnost a poděkování energii životaí. Uvědomujete si energii zdroje a současně se dle principu hologramu spojujete se vnitřním zdrojem. Léčba je zahájena v organismu okamžitě. Senzitivní jedinci načtou téma, které se profiluje během procesu, spontánně. Prožívejte s pokorou a vděčností přítomný okamžik.

Stav nezatížený myšlenkami a jejich hodnocením nás spojuje s inspirací, proto doporučuji tužku a papír v dosahu, pokud řešíte konkrétní problém, otázku, hned po ukončení procesu si zapiště vše, co vám přišlo na mysl, než to logikou posoudíte a odsunete. Důvěřujte pocitům, intuici, srdci...tomu, co během procesu projeví.

Dálková léčba trvá přibližně 20 minut, v nerušené místnosti si sedněte nebo lehněte, zavřete oči a uvědomujte si sebe a postupně celý Vesmír. Myšlenky neposuzujte, jen nechte volně procházet. Užívejte si, dovolte si  z toho přijmout to nejlepší pro vás. Pokud znáte datum a čas, již se nepřipojujete přes net, ale absolvujete sami tam, kde se nacházíte.

OHLASY:

"Dobrý den,
zakusila jsem dálkovou léčbu a bylo to fajn. Je to pročišťující, harmonizační a prostě báječné." R.B.

• "Nejprve jsem byla unavená a myslela, že usnu, najednou jsem pocítila takový příliv energie, že jsem chtěla vstát a vyřizovat staré resty, pak jsem si uvědomila, že je večer, po léčbě jsem byla velmi optimistická a po dlouhé době se těšila, až ráno pojedu do práce a určité záležitosti konečně vyřídím", Petra J.

• "Vážená paní Damková, Vaše stránky mi byly doporučeny. Dle ohlasu je Vaše metoda léčby úspěšná. 14.6. se poprvé zapojím s očekáváním...," I.D. 

•"Pořád se mi ukazoval obrázek srdce a krásné zářilo, byl to úžasný pocit, děkuji, nevím co se stalo, ale měla jsem po léčbě chuť obejmout svého přítele a cítila vděčnost", Lenka.D. /téma vztahy a interakce, reakce klientky bez oznámení tématu  dopředu/

"Příjemné brnění v celém těle, pocit, že dokážu vše, spoustu nápadů, které ze mě další dny jen tryskaly", Vašek. N

• "Uvádíte, že léčba trvá 20 minut, ležela jsem celou další hodinu a "vznášela" se na vlně radosti, děkuji". Petra.V

• "Nevím, zda je to možné, ale přestaly mi bolesti páteře, kterými trpím několik let". Aleš P.

Prožitky a vnímání jsou různé, během absolvování první léčby nemusí být u každého subjektivně znatelné a intenzívní, harmonizace a léčba je zahájena vždy - každý klient přijímá dle rozsahu dovolení pomoci.

Pokud neznáte datum další léčby, přihlašte se níže ve formuláři, obdržíte nejbližší termín, koná se cca 1x za měsíc. Dálkové léčení je zdarma, je mi ctí sdílet tento okamžik, který obohacuje nás všechny. Těším se na další „kvantování“. Společně se spojuje k harmonizaci již přes 1000 účastníků, zapojte se taky, děkuji, Alexandra

 

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osmnáct a jedenáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).